Dyskusja wikipedysty:Felis domestica


Dyskusja wikipedysty:Felis domestica w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwa dyskusji: Archiwum 1Archiwum 2Archiwum 3Archiwum 4Archiwum 5Archiwum 6Archiwum 7Archiwum 8Archiwum 9Archiwum 10Archiwum 11

Spis treści

ARA San Juan (1983)edytuj kod

Hej;) Mógłbyś rzucić okiem i sprawdzić dla CW? Ten jeden art blokuje ekspozycję argentyńskiego TT... Zala (dyskusja) 08:03, 23 sty 2019 (CET)

Klan Ausranedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 25 sty 2019 (CET)

"ani rodzima, dawna, ani zarejestrowany związek wyznaniowy" ani też słowiańska, bliżej mu do bałtyjskiej.

Usunąłeś jedno rodzimowierstwo a dałeś inne rodzimowierstwo jeszcze gorsze bo słowiańskie. Co ma bałtoid do słowiaństwa? Błąd.

Nipponedytuj kod

Widzę, że szykujesz w brudnopisie jakąś japońszczyznę :) Hoa binh (dyskusja) 10:01, 28 sty 2019 (CET)

  • To może i ja coś w najbliższym czasie napiszę coś z tej tematyki. Ale niekoniecznie na literę o. Hoa binh (dyskusja) 08:45, 29 sty 2019 (CET)

Ō-no Yasumaroedytuj kod

Pozwolę sobie zwrócić uwagę, że delikwent żadną miarą nie mógł żyć w okresie Heian – zmarł w okresie Nara, a urodził się w okresie Asuka, skoro w 712 roku był dorosłą osobą. Ponadto w Wikipedii element no w dawnych nazwiskach japońskich pisze się osobno, nie z dywizem (Ki no Tsurayuki, Ono no Komachi, Ōtomo no Yakamochi itd.), choć chyba równie często odwraca się kolejność nazwiska i imienia, z pominięciem no (Michinaga Fujiwara, Michizane Sugawara, Chōmei Kamo itd.). Maitake (dyskusja) 00:32, 29 sty 2019 (CET)

Czy wiesz – Minamoto no Shitagōedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Teukros (dyskusja) 17:53, 29 sty 2019 (CET)

Podziękowanie - Kawa rozpuszczalnaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:36, 30 sty 2019 (CET)

Czy wiesz – Ō-no Yasumaroedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mpn (dyskusja) 17:46, 30 sty 2019 (CET)

Czy wiesz – Otogizōshiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mpn (dyskusja) 17:50, 30 sty 2019 (CET)

Czy wiesz – Ōtomo no Yakamochiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mpn (dyskusja) 19:07, 30 sty 2019 (CET)

Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz/ekspozycje/2019-02-06edytuj kod

Hej. W dyskusji do czywiesza zadałam pewne pytanie dotyczące Ōtomo no Sakanoue no Iratsume, ale może ping nie zadziałał, a teraz bot przeniósł już do propozycji ekspozycji, więc trudno zauważyć. Mógłbyś sprawdzić i ew. podlinkować? Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 09:48, 4 lut 2019 (CET)

Asuka-kyōedytuj kod

A taki temat japoński dałbyś radę doprowadzić do właściwiej formy? U mnie czeka w kolejce do zgłoszenia do poczekalni. Sławek Borewicz, → odbiór 18:53, 5 lut 2019 (CET)

Jeszcze coś (wg definicji) bardziej współczesnego: Chigiriki. Sławek Borewicz, → odbiór 21:56, 14 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Ōtomo no Yakamochi, Ōtomo no Sakanoue no Iratsumeedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:13, 6 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Ō-no Yasumaroedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:26, 13 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Minamoto no Shitagōedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:23, 14 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Otogizōshiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 05:51, 16 lut 2019 (CET)

Chałturnicyedytuj kod

Podjąłem decyzję by systematycznie zgłaszać hasła 3 chałturników Arche(ologię) Karpiaki i Premię. Dziękuję za obronę w poczekalni.--Lukasz2 (dyskusja) 10:39, 16 lut 2019 (CET)

PSBedytuj kod

Cześć. Zauważyłem, że pozmieniałeś linkowania na moich stronach PSB. Bardzo się cieszę, że ktoś się tym zainteresował. Jednak strony, które zmieniałeś miały charakter techniczny. Docelowe strony znajdują się tutaj, w tabelkach. Są one odświeżane przez bota, a te stare służyły wyłącznie do wygenerowania nowych. Pozdrawiam. PuchaczTrado (dyskusja) 15:42, 24 lut 2019 (CET)

  • Wielkie dzięki! Czy to się wydarzyło tylko w tym jednym przypadku? Zdarza się, że bo wgra wcześniej dużo stron do zbotowania, a potem je zamienia, nie patrząc na zmiany w międzyczasie. Akurat leci alfabetycznie, więc 8 jest prawie na samym końcu, jedynie przed 9. Stąd możliwy bardzo długi lag. Jeżeliby się powtarzało, to trzeba będzie poprosić Mastiego o interwencję. PuchaczTrado (dyskusja) 20:22, 26 lut 2019 (CET) Ad. [1], generalnie nie ma potrzeby usuwania przekierowań z listy, skrypt sobie dobrze z nimi radzi. PuchaczTrado (dyskusja) 10:37, 11 mar 2019 (CET)

efekty użycia WP:SK w Gorna Rekaedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (56003298) wykonanej 2019-02-24 09:58:21 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Gorna Reka zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (POWTÓRZENIE?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał /* Geografia i środowisko */ , [[WP:SK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]]+[[WP:SK/mSI|mSI]]. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 25 lut 2019 (CET)

Brygada im. Jarosława Dąbrowskiegoedytuj kod

Felisie, cześć Ci i sława, że interweniowałeś w tej sprawie, bo kolejna wojna. Jednak proponuję byś usunął cały ten wpis Vara i dopiero potem zablokował hasło. Nawet w okrojonej przez Andrzeja formie ów wpis dalej jest dosłowną kopią, w dodatku nieoznaczoną jako cytaty, z [2], a tam nie ma nic o zrzeczeniu się praw autorskich czy o zgodzie na kopiowanie. Dlatego owszem, niech sobie Andrzej i Var dochodzą do konsensusowej wersji na stronie dyskusji, ale nie na bazie wersji NPA. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 20:55, 1 mar 2019 (CET)

Co warte wyjaśnieniaedytuj kod

Dzięki, ale niedawno całkiem niezasłużenie uhonorowałeś mnie wspomnieniem, że podobno poprawiłem i uźródłowiłem wikihasło Atak Anglików na Rio de La Plata - w czym jednak nie miałem najmniejszego udziału ;) Obrabiałem tylko nieco to: Bitwa koło Przylądka Świętego Wincentego (1833) (czego w tym przeglądzie po Arche nie uwzględniłem jako drobiazgu) wraz z tematycznym ujednoznacznieniem (4 bitwy). Ukończyłem za to zrobienie całkiem od nowa hasła bitwa pod Villaviciosą (1710) (co uwzględniłem już w stosownym wykazie), a przy okazji rzuciło mi się w oczy takie nieuzasadnione ujednoznacznienie Bitwa pod Villaviciozą (powód wyjaśniłem w Dyskusji), które teraz kwalifikuje się do ekowego usunięcia (sam nie podjąłem się, bo nigdy nie działałem w tym złożonym trybie kasowania). A drugie takie to anglopolskie dziwadło Bashi-bazouk, zrobione w 2008 przez jednego z tych efemerycznych wikiautorów (Kr5tk) - napisane prosto "z głowy", bez jakichkolwiek źródeł, w dodatku to tekst pisany z twórczą fantazją i bardziej publicystyczny niż encyklopedyczny. Akurat teraz zwróciłem na to uwagę, bo nie tylko dubluje się w różnych kategoriach z poprawnym hasłem Baszybuzuki, ale zwyczajnie gryzie się z nim, wciąż także wprowadzając w błąd część odbiorców.

Czy nie sądzisz, że po kilkunastu latach "w obiegu" oba należałoby wreszcie usunąć? - Cyborian (dyskusja) 17:14, 6 mar 2019 (CET)

  • No to nie. Niech se dalej głupio wiszą, przysparzając chwały naszej pl:wiki (już 1,331 mln artykułów!!!). Przekornie pozdrawiam.

Odp:tabele PSBedytuj kod

Odp:tabele PSB
świdomie niczego nie wycina. Być może to moduł od zmian kosmetycznych. Wyłączę i zobaczymy. masti <dyskusja> 19:15, 24 mar 2019 (CET) a jednak znalazłem :) przy następnym przebiegu powinno być OK masti <dyskusja> 10:06, 27 mar 2019 (CET)

Paulina Czaplaedytuj kod

Dziękuję za wyjaśnienie przeniesienia do brudnopisu :) NH35 (dyskusja) 22:37, 24 mar 2019 (CET)

Nieporozumienieedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 27 mar 2019 (CET)

Przepraszam, ale ja już dawno poprawiłam treści w moim haśle: Heron Preston. Proszę o sprawdzenie i tylko dlatego utworzyłam nowe konto i napisałam je ponownie, bo Państwo nie przeczytaliście go, a zostało usunięte. Proszę o sprawdzenie, bo te hasło to moje zaliczenie na przedmiot, a ja już postąpiłam zgodnie z samouczkiem dla początkujących.

549 Dywizja Grenadierówedytuj kod

Witaj. Dzięki za rozpatrzenie wniosku o usunięcie tego artykułu, z tym że dopiero teraz widzę, że właśnie powinno być na odwrót. To znaczy artykuł 549 Dywizja Grenadierów (III Rzesza) powinien być przekierowaniem do artykułu 549 Dywizja Grenadierów i to w 549 Dywizja Grenadierów powinna znajdować się treść artykułu, a nie na odwrót. Bo nie ma sensu wyróżniać tytułu artykułu jednostki wojskowej nazwą państwa, z tego względu, że żadnej innej 549 Dywizji Grenadierów nie było i na pewno nieprędko będzie. Dzakuza12 (dyskusja) 19:41, 8 kwi 2019 (CEST)

Blokada ale nie hasłaedytuj kod

Hej, czy mógłbyś przytoczyć jakieś fragmenty moich wypowiedzi które uznałeś za trolling?

Wiesz, wziąłem sobie do serca wszystkie wasze uwagi, Twoje ostrzeżenie zbagatelizowałem bo było arbitralne. Równie dobrze mógł byś powiedzieć, że dostanę bana jeżeli ludzi będzie irytować moja osoba. Nie mam na celu nikogo tu irytować, ale tak czasami bywa że ludzie się nie lubią, z różnych powodów - nie mam takich mocy sprawczych aby wszystkim dogodzić. Nie uważam też że trolling jest wtedy gdy ktoś się denerwuje czy irytuje, chociaż wikipedyjna definicja jest tak szeroka że chyba to obejmuje. Trolling byłby wtedy, gdybym wstawiał jakieś źródła niedostępne za darmo, popierał nimi jakieś własne wynurzenia i zmuszał innych do zakupu tych książek w celu zweryfikowania że te źródła moich wynurzeń nie zawierają. Trolling to bardzo szkodliwa i bardzo uciążliwa złośliwość.

Wydaje mi się że od czasu całej tej afery ze znacznikami starałem się bardzo szybko dostosowywać do panujących tu zasad. Tuż przed banem moim najistotniejszym błędem było założenie, że najpierw powinienem coś przedyskutować, a później edytować. Nie uważam aby tego typu pomyłki były powodem do banowania kogoś, szczególnie że staram się sprostać waszym wymaganiom które dotykają mnie od zaledwie 3 tygodni. Wcześniej nie zapoznawałem się z waszymi regulaminami - kultura i zdrowy rozsądek wystarczał aby nie zwracać na siebie waszej uwagi.

Było by mi bardzo miło gdyby wasza uwaga nie skupiała się tak intensywnie na mojej osobie, chciałem o to poprosić w kawiarence ale to chyba nie jest dobry pomysł robić takie publiczne afery - jeżeli możesz, to poproś inne osoby zaangażowane w mój wątek, na jakimś bardziej intymnym kanale komunikacji aby obluzowały mi tę pętlę na szyi, bo ja naprawdę nie mam złych zamiarów.

SomeRandomSigns (dyskusja) 05:29, 12 kwi 2019 (CEST)

Wojna obronnaedytuj kod

Jeśli cię jeszcze wojny i bitwy nie zmęczyły. To hasło wisi u mnie w kolejce do poczekalni. Jest tam link zewnętrzny do zarchiwizowanej strony polskiego wojskowego. Ciacho5 sprawdził, że ta strona oparta jest na odpowiednich źródłach, ale nie gwarantuje zgodności treści z tymi źródłami. Dla mnie problematyczny jest przykład (początkowo ta strona do niego przekierowywała), ponieważ kampania nie była wojną. W wersji angielskiej są dwa przykłady z przypisami (to samo jest w wersji francuskiej), ale sama definicja jest tam oszablonowana jako niepoparta źródłami. Zanim zgłoszę, wolę to skonsultować. Sławek Borewicz, → odbiór 18:43, 13 kwi 2019 (CEST)

Crooked Harbouredytuj kod

Cześć. 吉澳海 – Kut O Hoi czy Kat O Hoi? :) Dzięki! Torrosbak (dyskusja) 22:07, 13 kwi 2019 (CEST)

Dzięki. Ja kompletnie się na tym nie znam, dlatego się do Ciebie zgłosiłem. Jeśli przeniosę pod Gat Ou Hoi, to chyba nie będzie jakiejś specjalnej tragedii. ;) Torrosbak (dyskusja) 22:39, 13 kwi 2019 (CEST)

Odp:2 (Gat Ou Hoi)edytuj kod

Odp:2 (Gat Ou Hoi)

To co? Pomożesz mi w wolnym czasie uporządkować te zapisy? Póki nie ma zaleceń do nazewnictwa geograficznego w Hongkongu, przyjąłbym po prostu kantoński jako wiodący. Najważniejsze, by artykuł pod tym względem był spójny. Torrosbak (dyskusja) 19:33, 17 kwi 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Felis domestica" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy