Dyskusja wikipedysty:Andrzei111


Dyskusja wikipedysty:Andrzei111 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Tutaj możesz zostawić wiadomość jako nowy nagłówek (temat).

Spis treści

Podziękowanie - Przewodziszowiceedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:19, 1 sty 2019 (CET)

Jerzy Fedorowiczedytuj kod

Witam, Mozna prosic o rozwiniecie mysli "dominujace znaczenie"? Pozdrawiam

Tomasz Popiel

Rozumiem, ale chodzi mi o to, ze w dalszym ciagu strona Jerzy Fedorowicz prowadzi do aktora i polityka a powinna prowadzic do ujednoznacznienia.

pozdrawiam

Tomekpo (dyskusja) 14:53, 2 sty 2019 (CET) Tomekpo

Re. podpisedytuj kod

Gotowe.  ⎛⎝Grzegorz Wysocki⎠⎞  00:34, 3 sty 2019 (CET)

Ad:Wieża (ujednoznacznienie)edytuj kod

Ad:Wieża (ujednoznacznienie)

jakieś źródło? albo nazwisko reżysera? SpiderMum (dyskusja) 15:42, 3 sty 2019 (CET)

Maria Kózkaedytuj kod

Pozwolę sobie nie zgodzić się. Zdania ze zwrotami "pracuje na stanowisku kierownika" i "polska konsultantka Krajowa i doktor habilitowana" (cóż za intrygująca ortografia) przynoszą Wikipedii wstyd. Hasło wymagało minimalnych poprawek?!, jak piszesz (dla mnie to kłamstwo, niestety)--Pbk (dyskusja) 16:24, 3 sty 2019 (CET)

  • poprzestanę przy swoim zdaniu i z pewnością będę angażować społeczność w dyskusje na temat usuwania haseł - potworków--Pbk (dyskusja) 22:18, 3 sty 2019 (CET)

Wysmukłaedytuj kod

linkujące. Piastu βy język giętki… 15:03, 4 sty 2019 (CET)

Odp:יהונתןedytuj kod

Odp:יהונתן

Indurskiego przeniosłem, ale z dwoma pozostałymi mam kłopot. Jeden nazywa się Jehonatan Getreuer, ale występuje też jako Yehonathan Gatro i Yeho, więc tu mam dylemat, którą formę wybrać. Z drugim podobnie, bo np. na swojej stronie pisze się jako Jonathan i też nie mam pewności czy forma z he.wiki, tj. יהונתן (Jehonatan), jest właściwa, czy może należy użyć formy יונתן (Jonatan). Khan Tengri (dyskusja) 21:26, 4 sty 2019 (CET)

  • To przy okazji zapytam, bo wiem, że kiedyś poprawiałeś ujednoznacznienia dla miejscowości w Polszcze. Otóż mamy sobie taki oto disambig Sajczyce, który zawiera listę miejscowości o tejże nazwie znajdujących się na terenie jednej gminy - jedną wieś i dwie osady leśne, tu rozróżnione jako gajówka i leśniczówka. Problem jednak w tym, że 1 stycznia zniesiono jedną z tych osad leśnych, tj. Sajczyce (leśniczówka w gminie Chełm) (tak przynajmniej wynika z TERYT). Pytanie, jak teraz uporządkować te nawiasy ujednoznaczniające? Khan Tengri (dyskusja) 03:45, 5 sty 2019 (CET)
    • Dzięki. To tego Gatro przeniosłem pod Yeho, a z tym Kis-Levem to nie wiem, co zrobić. Khan Tengri (dyskusja) 12:47, 5 sty 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Argentyńskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Ad:Josi & Jageredytuj kod

Ad:Josi & Jager

Cześć. Wątpliwe były te przenosiny, bo ג'אגר to zdaje się z angielska jest i po hebrajsku nijak nie wychodzi z tego Jager. Khan Tengri (dyskusja) 20:27, 8 sty 2019 (CET)

  • Ja bym zostawił Yossi & Jagger, bo chcąc transkrybować z hebrajskiego, musiałoby to być Josi we-Dżag(g)er, lub jakaś hybryda Josi we-Jagger. Khan Tengri (dyskusja) 03:24, 10 sty 2019 (CET)
Twoje przenosiny to twórczość własna. Film nie miał polskiej dystrybucji i polskiego tytułu, więc musi zostać pod oficjalnym, międzynarodowym tytułem. Popraw tę edycję. Źródło tutaj.  ⎛⎝Grzegorz Wysocki⎠⎞  23:35, 8 sty 2019 (CET)

Pamiętnik Anny Frankedytuj kod

Anulowałeś moją edycję, która nie była żadnym błędem (chciałem ujednolicić z innymi art.), do tego dopisałeś ironiczny komentarz „a jaka ma być”. Prawdę powiedziawszy, powinno być w tytule dramat, a nie sztuka, no, ale wątpię, po Twoim stylu, czy to zrozumiesz. --Czyz1 (dyskusja) 11:48, 9 sty 2019 (CET)

Znowu otrzymałem nieprzyjemną odpowiedź z Twojej strony, tym razem na mojej stronie dyskusji. Odsyłasz mnie do zasad wikietykiety, czuję się jak w szkolnej ławce.... No cóż, mimo wszystko życzę miłego dnia. Pozdrawiam --Czyz1 (dyskusja) 12:14, 9 sty 2019 (CET)

Rozczarowaniedytuj kod

Czy można w biblografii podlinkować stronę z dubbingpedia.pl Bartosz410 (dyskusja) 20:15, 9 sty 2019 (CET)

chciałem, żeby hasło było w kursywie, tak jak niektóre cytaty, lub tytuły książek lub filmówedytuj kod

--Spacejam2 jeśli musisz, odpowiedz tu 16:13, 14 sty 2019 (CET)

Kursywaedytuj kod

Hej

tutaj. Kliknij na któreś "edytuj" w Firefoxie, przejdziesz na stronę do miejsca w którym jest problem. W Chromie mi nie działa. Ogólnie wszystkie z Specjalna:LintErrors PMG (dyskusja) 08:26, 15 sty 2019 (CET)

Botedytuj kod

Cześć. A pocóżże bot zmienia kolejność kategorii? [1] Mpn (dyskusja) 17:49, 15 sty 2019 (CET)

Ad:Dawid Karakoedytuj kod

Ad:Dawid Karako

Jest to istotne, ponieważ...? Mathieu Mars (dyskusja) 13:10, 16 sty 2019 (CET)

Barbara Różyckaedytuj kod

Przepraszam, czy można prosić o wjaśnienie jakie są reguły że jeśli są dwie osoby z podwojnymi nazwiskami a identycznymi imionami i pierwszymi członami (w tym przypadku Barbara Jolanta Różycka-Orszulak oraz Barbara Różycka-Zarycka) to ta pierwsza ma hasło tylko pod pierwszym nazwiskiem, zaś druga pod podwójnym? Czy decyduje kolejność dodania artykułów (kto pierwszy ten lepszy)? czy jakaś hierarchia ludzi (ważniejsi pod krótszym hasłem, mniej ważni pod nazwiskami bardziej rozbudowanymi i ew. z jakimiś ujadnoznacznieniami)? Czemu pod hasłem Barbara Rózycka nie może być strony ujednoznaczniającej które robi się zwykle gdy jest kilka osób z takim samym imieniem i nazwiskiem (np. Jan Różycki)? Co będzie gdy pojawi się jakaś trzecia, bardzo ważna załóżmy, osoba pod takim podwójnym nazwiskiem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Zarycki (dyskusja) 19:27, 16 sty 2019 (CET)

Oczekując na odpowiedź spojrzałem na zasady, w szczególności [2] gdzie wyraźnie mowa o tym, że należy tworzyć strony ujednoznaczniające dla osób o takich samych nazwiskach. W zasadach nazewnictwa [3] gdy mowa o świętych, wspomina się, że rozwiązanie które przyjąłeś jest dopuszczalne tylko w przypadku gdy jeden święty jest zdecydowanie bardziej znany od drugiego. Oczywiście nie mamy tu do czynienia ze świętymi, ale przyjmując że jest to ogólniejsza zasada, nie wydaje się tu zachodzić casus asymetrii o której mowa, żadna bowiem z tych dwu osób nie była szczególnie widoczna w sferze publicznej. Jedna była co prawda krótko posłem, druga jednak otrzymła m.in. zagraniczne odznaczenie. Z góry dziękuję za wyjaśnienia Zarycki (dyskusja) 14:43, 20 sty 2019 (CET) Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak się składa, że druga Barbara Różycka, też poza ściśle formalnymi okoliczościami, występowała również pod jednoczłonowym nazwiskiem. To potwierdzają przypisy w artykule, a także szereg innych wzmianek o niej np. [4] , [5] lub [6]. Jak rozumiem, mogę więc przenieść (przepraszam za wcześniejsze amatorskie przeklejanie) zawartość hasła Barbara Różycka do Barabara Różycka (polityk) tworząc w tym samm miejscu ujednoznacznienie? Czy może użyć lepiej drugiego nazwiska? (Barbara Różycka-Orszulak)? Będę przy okazji zobowiązany za przejrzenie i zatwierdzenie hasła. pozdrawiam Zarycki (dyskusja) 18:35, 20 sty 2019 (CET)

Podziękowanie - Kowaniec (Nowy Targ)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:56, 19 sty 2019 (CET)

Polonica u Agatyedytuj kod

Niezrozumiałe, dlaczego usunąłeś ten fragment hasła dotyczącego A. Christie, "albowiem potrzebne źródła". Jakie, skoro źródło już stanowią same podane tytuły. Rzecz niejako samoczynnie wynika z lektury i obserwacji, bo w żadnym wydawnictwie tego nie znajdziesz, więc nie ma mowy o typowych odnośnikach do publikacji. Czy potrzeba jeszcze szczegółowego podania/wymienienia stron w konkretnych wydaniach (przekładach) jej utworów? - Cyborian (dyskusja) 22:19, 19 sty 2019 (CET)

  • In re: Niezrozumiałe, że Wikipedysta o 6-letnim stażu łamie podstawowe zasady Wikipedii jakimi są konieczność zamieszczania źródeł dodawanych informacji oraz zakaz umieszczania twórczości własnej...
A czy zrozumiałe, że wikipedysta z 4-letnim stażem wytyka w tym przypadku nieprzestrzeganie reguł, które gdzie indziej w Wiki wcale innych nie obowiązują? Gdyby istotnie tak było jak mi napisałeś, to nie powstałyby tutaj takie strony jak Tommy i Tuppence Beresford, Inspektor Japp, Ariadna Oliver, Parker Pyne i inne, omawiające (li tylko na podstawie samodzielnie interpretowanej treści) postacie z powieści Agaty Ch. i związane z nimi fakty - bez żadnych przypisów/odsyłaczy do odnośnych utworów i bez konkretnego bibliograficznego źródła, za to z widocznym OR w całości tekstu. I nie ma do nich żadnych zastrzeżeń (choćby w postaci odpowiedniego szablonu)? Andrzeiu, ja mogę oczywiście dodać odnośniki do stron w zakwestionowanym tekście, ale czy mam tym samym uznać, że w polskiej Wiki istnieją podwójne kryteria? (chcę wierzyć, że nie stosowane wybiórczo). Też pozdrawiam - Cyborian (dyskusja) 13:02, 20 sty 2019 (CET) Wglądając w mój edycyjny wkład, z pewnością nie masz wątpliwości, że należę do userów zwykle bardzo dbających o przypisy i podawane źródła; tu omylnie myślałem, że zastosowana forma (wymienienie tytułu) wystarczy. Dzięki za szybką odpowiedź. Z wzajemnymi życzeniami - Cyborian (dyskusja) 14:02, 20 sty 2019 (CET)

Ad:Muzeum Więźniów Podziemiaedytuj kod

Ad:Muzeum Więźniów Podziemia

Hej. Cóż to za "reklama"? Pamiętaj, proszę, do czego służą opisy zmian. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 22:43, 20 sty 2019 (CET)

Aktualnościedytuj kod

Sorry że niepokoję, ale czy konieczne są te komentarze (nie tylko Twoje): do zmarłych, zgodnie z ideą "niższej poprzeczki" albo hasło do odbudowy i poprawy, ale przy obecnym b. liberalnym podejściu co do tego kogo tu umieszczamy zdecydowanie jest tu miejsce dla niego. Trochę szacunku dla zmarłych. Czy muszę o to zabiegać, no litości. Jckowal piszże 21:39, 21 sty 2019 (CET)

Re:Blondynkaedytuj kod

Zgłosiłem na WP:ZdB prośbę o poprawę LW w miejscach, gdzie ono występuje. Pzdr. Pachidensha (dyskusja) 12:11, 22 sty 2019 (CET)

Podziękowanie - Wacław Waredaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:13, 24 sty 2019 (CET)

Ad:Anna Wysockaedytuj kod

Bardzo proszę. Niegodzisie (dyskusja) 23:26, 25 sty 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z literą Oedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Re: Ad:Collegium Nobilium w Warszawie (ujednoznacznienie)edytuj kod

Ponieważ z trzech szkół Collegium Nobilium, które znajdowały się w Warszawie jedna jest zdecydowanie najczęściej odnotowywana w historii, wymieniania w podręcznikach itd., i to do tej szkoły najczęściej stosuje się domyślnie skróconą nazwę "Collegium Nobilium" uporządkowałem system przekierowań i ujednoznacznień, żeby miał sensowną formę, zakładając że wpisując do wyszukiwarki "Collegium Nobilium" użytkownicy będą najczęściej mieli na myśli właśnie Collegium założone przez Konarskiego.

Artykuł Collegium Nobilium w Warszawie (pijarskie) pozostawiłem pod istniejącą nazwą, strony Collegium Nobilium i Collegium Nobilium w Warszawie uczyniłem przekierowaniami do tego artykułu, zaś na górze artykułu o Collegium pijarskim zalinkowałem do ujednoznacznienia z wymienionymi wszystkimi szkołami o tej nazwie. Można rozważyć przeniesienie obecnego artykułu Collegium Nobilium w Warszawie (pijarskie) pod inną nazwę, zgodnie z zasadą, że nazywamy rzeczy tak, jak są najczęściej/najszerzej kojarzone, jeśli tylko ta szeroko spopularyzowana nazwa nie jest merytorycznie wadliwa/niepoprawna. Pozdrawiam Francesco 13 (dyskusja) 22:04, 29 sty 2019 (CET)

Tak, pijarskie jest bezsprzecznie dominujące. Zwróć uwagę, że żadne z dwóch pozostałych nie ma nawet artykułu na Wikipedii. Jeśli możesz, popraw proszę, aby było zgodne WP:SU. Ja bym ustawił pod nazwą "Collegium Nobilium" obecne hasło dot. szkoły pijarskiej, a pod pozostałe, tj. Collegium Nobilium w Warszawie i Collegium Nobilium w Warszawie (pijarskie) dał disambig do niego. Francesco 13 (dyskusja) 23:10, 29 sty 2019 (CET)

Szablony na stronach dyskusjiedytuj kod

Hej. Uprzedzając komentarz na swojej stronie dyskusji :). Ja zawsze umieszczam szablony projektów na górze strony - jeśli jest ich mało, to problemu nie ma, ale jeśli dochodzą nowe (np. info o czywieszu, o głosowaniu DA/AnM itp.), to robi się "kocioł" i ciężej zlokalizować wzrokiem szablony wikiprojektów. Dlatego ujednoliciłem, podobnie jak robię to na innych stronach dyskusji dot. gier. Pozdrawiam, Sir Lothar (dyskusja) 11:07, 30 sty 2019 (CET)

Andrzej Dzielskiedytuj kod

Autor licznych inicjatyw i publikacji, do tego wysoki urzędnik - może i ency. Pawmak (dyskusja) 14:09, 1 lut 2019 (CET)

Robert Biedrońedytuj kod

Skasowałeś moją edycję odnośnie historycznej przynależności partyjnej w/w. Napisaleś, że przynależność partyjna dotyczy tylko okresu posłowania... Skąd taka koncepcja??? A co odnośnie biogramów polityków, którzy nigdy w parlamencie nie zasiadali? Nic nie wpiszemy...??? Rapaz (dyskusja) 13:11, 2 lut 2019 (CET)

Biedrońedytuj kod

Ale tak jest od ponad 10 lat (czyli od uporządkowania tego przez Elfhelma) we wszystkich infoboksach przy funkcjach parlamentarnych, że wpisujemy tylko ostatnią przynależność... Fakt, że w dużym stopniu odeszło się od umieszczania funkcji parlamentarnych w infoboksach, ale trochę ich pozostało. Można usunąć tę funkcję z infoboxu (i zostawić tylko prezydenta Słupska), ale niekonsekwencji w zapisie nie stosujmy. Swoją drogą strasznie zapuszczone to hasło, głównie jeśli chodzi o przypisy (ale i działalność trochę rozdmuchana). Pawmak (dyskusja) 23:33, 2 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Mosze Arensedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:01, 4 lut 2019 (CET)

Rynek i Sztukaedytuj kod

Czy hasło, które zgłosiłeś do usunięcia jest w tej formie akceptowalne? Znajduje się w moim brudnopisie Proszę o akcept Żaneta Wan (dyskusja) 15:31, 5 lut 2019 (CET)

Ad:Bóg wojny (film 2017)edytuj kod

Ad:Bóg wojny (film 2017)

Z wielkiej litery piszą w angielskiej wersji językowej, ale może faktycznie powinno być z małej, niewiele jest polskich źródeł (tylko cda znalazłem). Drzewianin (dyskusja) 13:36, 6 lut 2019 (CET)

Jan Mrozowicki (1910–1972)edytuj kod

Mam problem z zatwierdzeniem Twoich edycji. Z jednej strony bym chciał, z drugiej z różnych dyskusji pamiętam, że w nazwach artykułów staramy się używać tych znaków które można łatwo wstukać wprost z klawiatury, więc półpauza w datach jakoś mi nie pasuje. Jacek Fink-Finowicki (dyskusja) 01:10, 7 lut 2019 (CET)

Poproszę zatem o link do dyskusji wedle której ustalony został konsensus w tej sprawie. Jacek Fink-Finowicki (dyskusja) 01:54, 7 lut 2019 (CET) Z linkowanych dyskusji czy opisów nie wynika, by został uchwalony jakiś konsensus (nie wiedzę np. nigdzie głosowania nad zasadami). Zaś pamiętam żywą "dyskusję" a raczej jednostronną krytykę wyrażaną podczas ostatniego Zlotu Zimowego. Stąd jeśli chcesz bym uznał, że edycje były poprawne, to przekonaj mnie do tego, albo edycje poczekają na innego co się nad nimi zlituje. Jacek Fink-Finowicki (dyskusja) 02:26, 7 lut 2019 (CET) Masz rację co do treści artykułu, zaś do nazwy artykułu, który staje się linkiem, już nie koniecznie. Zwróć proszę uwagę jakie są problemy z linkowaniem gdy używamy innych znaków niż standardowo dostępne z klawiatury. Jacek Fink-Finowicki (dyskusja) 03:30, 7 lut 2019 (CET)

Kruhel Wielkiedytuj kod

Witam. Dawniej była to samodzielna wieś, ale od 1 stycznia 2010 została włączona w skład miasta Przemyśla. Dlatego teraz w Wikipedii nie jest samodzielną wsią tylko częścią miasta i konieczny jest nawias - z nazwą miasta, którego jest częścią. Kruhel Wielki (Przemyśl)

Tak są zapisywane wszystkie dawne wsi włączone do miast. Bez nawiasu tytuł strony wprowadza w błąd - bo od 1 stycznia 2010 ta miejscowość oficjalnie już nie istnieje, a tytuł strony wprowadza w błąd, jakby nadal istniała.

Jeżeli ktoś chce żeby nadal istniała ta nazwa - to powinien poprzez procedury administracyjne, załatwić odłączenie od miasta!!!

Czy redaktorom i administratorom z bardzo długim stażem to trzeba tłumaczyć, bo nie znają zasad zapisywania tytułu, czy zapomnieli ???

Zgłasza In eegent (dyskusja) 15:36, 8 lut 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Szwedzkiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Encyklopedycznosc.edytuj kod

A jakie źródła decydują o tym że Kategoria:Postacie z cyklu Gwiezdne wojny postacie fikcyjne z literatury czy filmow sa ency? --Matrek (dyskusja) 06:01, 10 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Manu’el Trajtenbergedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:04, 10 lut 2019 (CET)

Theodore McCarrickedytuj kod

Witam, rozumiem wysuwane przez Ciebie argumenty w takim zakresie jak na przykład w artykule o Robercie Biedroniu, jednak w tym przypadku nie mogę się zgodzić – McCarrick został wydalony ze stanu duchownego zatem nie przysługuje mu tytuł duchownego, jest byłym duchownym rzymskokatolickim, a więc mówienie/pisanie o nim „duchowny” jest wprowadzaniem w błąd (np. portal Catholic-Hierarchy pisze już o nim layman). Pozdrawiam Kub347 (dyskusja) 23:16, 17 lut 2019 (CET)

Przenoszenieedytuj kod

Witaj

Przenoszenie artykułów pod nazwę różniącą się jedynie wyróżnikiem nie przynosi nic dobrego a wręcz odwrotnie stwarza problemy, np. Sudoł (wieś). StoK (dyskusja) 21:58, 18 lut 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Brytyjskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Stopnie wojskoweedytuj kod

Hej, dzięki za Twój udział w głosowaniu. Mam nadzieję, że zakończy to niepotrzebne spory, do zakończenia których się przyczyniłeś....nie sam, z innymi głosującymi :) :) :) Pozdrawiam serdecznie-- Tokyotown8 (dyskusja) 22:12, 19 lut 2019 (CET)

Ad:Wukan Sawićewićedytuj kod

Ad:Wukan Sawićewić

Cześć. Serbski korzysta z łacinki, więc transkrypcji się nie stosuje. Khan Tengri (dyskusja) 22:14, 19 lut 2019 (CET)

Podziękowanie - Sabrina Spellmanedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:13, 20 lut 2019 (CET)

Franciszek Cybulaedytuj kod

  • Hej. Pewnie trzeba by obszernie opisać jego rolę i nie będę się upierał przy podpinaniu Go pod listę zmarłych, ale w mojej ocenie jako jeden z najbliższych współpracowników Lecha Wałęsy jest prawdopodobnie ency. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że jako jedyny z prezydenckich kapelanów miał tak realny wpływ na bieżącą politykę. O jego pozycji świadczy chociażby fakt w jak wielu publikacjach w tym książkowych pojawiają się o nim wzmianki czy szersze informacje ;) Pozdrawiam Mateusz Opasiński (dyskusja) 00:04, 23 lut 2019 (CET)

Yang Yang (S)edytuj kod

Hej. Przy botowaniu po przenoszeniu tytułowego artykułu urwało końcowy nawias kwadratowy i trochę rzeczy się sypie. Mıodzıo3 • dyskusja 17:32, 26 lut 2019 (CET)

Wierch Lubaniaedytuj kod

Bardzo szybko dokonałeś botem poprawek nazwy przełęczy Snozka - ale błędnie. Skoro bowiem jest to Snozka, to w linku nie powinna być przełęcz Snozka, ale przełęcz Snozka. Zobacz, jak to poprawiłem w art. Wierch Lubania. A w ogóle to myślę, ze trzeba przemyśleć sprawy ujednoznacznień nazw geograf. Podjąłem dyskusję w sprawie ujednoznacznień w Kawiarence Selso (dyskusja) 06:39, 27 lut 2019 (CET)

On a Night Like Thisedytuj kod

Generalnie godzinę temu utworzyłem On a Night Like This (ujednoznacznienie), więc teraz z twoim nowym On a Night Like This jest duplikat. Subtropical-man (dyskusja) 00:42, 28 lut 2019 (CET)

Miałem zupełnie inny domysł. De facto, nieznana piosenka Dylana tylko jest i nic więcej, nikt w Polsce jej nie zna, 99,9% wyszukiwań ogólnie i 100% w Polsce odnosi się do przeboju Kylie Minogue. Artykuł jest na 20 Wikipediach, z czego na 17 Wikipediach nazwa "On a Night Like This" odnosi się bezpośrednio do przeboju Kylie Minogue. Chciałem przenieść artykuł o przeboju Kylie Minogue pod tą nazwę "On a Night Like This" - tak jak zdecydowana większość innych Wikipedii, tworząc jednocześnie disambig On a Night Like This (ujednoznacznienie). Subtropical-man (dyskusja) 00:53, 28 lut 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Urugwajskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Ad:Wikipedysta:AndrzeiBOTedytuj kod

Ad:Wikipedysta:AndrzeiBOT

W tej edycji wstawienie polskiego cudzysłowu zepsuło odnośnik do przypisu. Tu już poprawiłem, ale nie wiem czy bot nie psuje podobnie gdzie indziej. Kenraiz (dyskusja) 11:21, 7 mar 2019 (CET)

Vladimir Yaroshenkoedytuj kod

Bardzo proszę przywrócić zlikwidowany artykuł pt. Vladimir Yaroshenko, a skasować mylny pt. Władimir Jaroszenko. Uparte zmiany tytułu artykułu przez wikipedystę "Serecki", który samowolnie zmienia imię i nazwisko pana Vladimira Yaroshenko (zarówno w tytule, jak i tekście) są bezprawne w świetle tego, że artysta jest od dawna obywatelem polskim o takim właśnie imieniu i nazwisku, usankcjonowanym przez nasze władze wydanymi mu polskimi dokumentami. Likwidacji powinna więc ulec wersja artykułu pod mylnym tytułem Władimir Jaroszenko, a przywrócona winna być strona pod tytułem Vladimir Yaroshenko. Mam nadzieję, że to nieporozumienie zostanie przez Państwa ostatecznie rozwiązane. W przeciwnym przypadku jedynym wyjściem w tej sprawie będzie niestety podjęcie odpowiednich kroków prawnych.--Tchnienie_wikipedysta (dyskusja) 19:49, 7 mar 2019 (CET)

Disambigedytuj kod

Hej, podrzucam do wolnej chwili [7] + [8] (wszystkie do polityk, można potem przywrócić disambig z popr. linkiem). Pzdr. Elfhelm (dyskusja) 20:09, 8 mar 2019 (CET)

Podziękowanie - Grinch (postać)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:07, 13 mar 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Hiszpańskiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Ad:Dawid Kujawa (ur. 1989)Ad:Dawid Kujawa (ur. 1989)edytuj kod

Ad:Dawid Kujawa (ur. 1989)

Cześć :) Zupełnie nie przekonuje mnie przeniesienie z uzasadnieniem "szersza działalność, a więc daty"; przecież cała działalność jest podporządkowana pisaniu/redagowaniu tekstów krytycznych dotyczących literatury ("teoretyk" też dotyczy literatury i krytycznemu jej osądowi). "Szersza działalność", w sensie różna/inna, byłaby owszem, gdyby bohater biogramu był dodatkowo np. sportowcem, politykiem, kucharzem, lekarzem, sędzią SN, etc., a tak wszystko krąży ściśle wokół krytycznego osądu literatury. Przemyślisz? Ented (dyskusja) 18:36, 13 mar 2019 (CET)

Ad:Dawid Kujawa (krytyk literacki)edytuj kod

Ad:Dawid Kujawa (krytyk literacki)

Tak chyba będzie lepiej. Dzięki :) Pzdr. Ented (dyskusja) 22:37, 13 mar 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Andrzei111" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy