Z kamerą u Kardashianów


Z kamerą u Kardashianów w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii To jest najnowsza wersja przejrzana, która została oznaczona 16 sie 2018. Od tego czasu wykonano 1 zmianę, która oczekuje na przejrzenie. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rodzina Kardashianów (ang. Keeping Up With the Kardashians) – amerykański reality show emitowany na kanale E![1] od 14 października 2007.

Opowiada o rodzinie Roberta Kardashiana, znanego amerykańskiego prawnika, który zmarł na raka przełyku w 2003 roku. Głównymi postaciami programu są córki Roberta Kardashiana: Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kourtney Kardashian. Prócz tego w programie występuje reszta członków rodziny: syn zmarłego Roberta – Rob Kardashian oraz matka Kris Jenner wraz z byłym mężem Bruce'em Jennerem, który wiosną 2015 r. przeszedł operację zmiany płci i przyjął nowe imię Caitlyn. Bruce i Kris mają również własne dzieci, które także występują w programie. Są to dwie córki – Kendall Jenner i Kylie Jenner.

Spis treści

Odcinki | edytuj kod

Sezon 1 | edytuj kod

Sezon 2 | edytuj kod

9 marca 2008 kanał E! rozpoczął nadawanie drugiego sezonu "Z Kamerą u Kardashianów". Premierowy odcinek oglądało 1.4 miliona widzów[2]., oglądalność kolejnych odcinków kształtowała się na poziomie około 1.6 miliona widzów, daje to 36% wzrost oglądalności w porównaniu z sezonem 1.

Sezon 3 | edytuj kod

Emisja trzeciego sezonu rozpoczęła się 8 marca 2009. Finałowy odcinek serii został wyemitowany 25 maja 2009 i zgromadził 1.9 miliona widzów przed telewizorami[3].

Sezon 4 premiera 8 listopada 2009 dwie godziny specjalnego odcinka Kardashianowie-,,WESELE. Pozostałą część sezonu rozpoczęła się 13 grudnia 2009, a zakończył się 21 lutego 2010.

Spin-off | edytuj kod

W sierpniu 2009 ogłoszono, że Kourtney i Khloé wystąpią w nowej produkcji, której premierę wyznaczono na wrzesień 2009. Siostry zdecydowały się poszukać zupełnie nowych wrażeń i wyprowadziły się na słoneczną Florydę do Miami, gdzie otworzyły nowy butik. Emisję programu Kourtney i Khloé jadą do Miami rozpoczęła telewizja E!.

Przypisy | edytuj kod

  1. 10. sezon programu na kanale E! Entertainment
  2. USA Today's Nielsens Analysis
  3. USA Today Nielsen Analysis June 2, 2009

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Z kamerą u Kardashianów" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy