Dyskusja wikipedysty:Sir Lothar


Dyskusja wikipedysty:Sir Lothar w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Doomedytuj kod

Wątek założony przed: 6:17, 23 mar 2019 (CET)

Wikipedysta:Brudnopis gościnny/WAD gry Doom do maina, ma już źródło. Proszę przenieść, to nie WP:OR. -- niepodpisany komentarz użytkownika 83.30.91.233 (dyskusja | wkład) 13:57, 22 mar 2019

Marvel: Future Fightedytuj kod

Dziękuję za zainteresowanie i wkład w artykuł. W odniesieniu do źródła w postaci postu na reddicie wydaję mi się iż nie znajdziemy bardziej wiarygodnego i weryfikowalnego źródła danych dotyczących ilości aktywnych graczy. W odniesieniu do zasad weryfikowalności, nie zostają one w ten sposób naruszone (chyba, że nie umiem czytać ze zrozumieniem :)). Zgodzę się co do wytycznych Wikiprojektu: Gry komputerowe, jednak odwołanie to nie tyczyło się wyłącznie jednego postu a całego tematu, który opierał się na danych otrzymanych z jednego z trybów gry celem oszacowania liczy graczy. Ryzyko manipulacji czy naniesienia istotnych zmian ze strony jednego użytkownika jest w takim wypadku znacząco zminimalizowane. Zaryzykował bym stwierdzenie iż jest to informacja bardziej wiarygodna na tym samym poziomie weryfikowalności co artykuł jednego autora na stronie internetowej nie poddany procesowi recenzji. W odniesieniu do potencjalnego problemu związanego z anonimowością, nie oszukujmy się, zarejestrowany użytkownik Reddita jest praktycznie tak samo anonimowy jak edytor artykułu na Wikipedii. Rozumiem wątpliwości związane z tą tematyką, jednak chciałem uzasadnić swój wybór i skłonić Pana do przemyślenia decyzji o usunięciu tej informacji.

Pozdrawiam, Jaceklewandowicz (dyskusja) 15:57, 27 mar 2019 (CET)


Dziękuję za szybką odpowiedz. Rozumiem przedstawiony punkt widzenia, zasady zawsze pozostawiają pewne pole do interpretacji, nie będę dalej drążyć tematu. Nie ukrywam, że wiarygodnych i weryfikowalnych źródeł, które były by aktualne tematyce tej gry jest jak na lekarstwo. Pozdrawiam Jaceklewandowicz (dyskusja) 16:51, 27 mar 2019 (CET)

Doomedytuj kod

Przeniosłem artykuł do brudnopisu na swoim koncie (Które odkopałem) WatermelonPL (dyskusja) 15:00, 30 mar 2019 (CET) (178.235.190.247)

Re: ToSteredytuj kod

Chyba już ok. ~malarz pl PISZ 15:29, 11 kwi 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Sir Lothar" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy