Dyskusja wikipedysty:Malarz pl


Dyskusja wikipedysty:malarz pl w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Szablon:Super Rugbyedytuj kod

Cześć,

po wiadomościach widzę że robisz jakieś zmiany w szablonach nawigacyjnych, stąd moje pytanie czy odnośniki do poszczególnych drużyn powinny mieć formę [[Waratahs]] czy może być to druga forma {{zespół ru|Waratahs}}?

pozdrawiam BoskiBelmondo (dyskusja) 14:50, 8 sty 2019 (CET)

 • Okej, zrozumiałem, nie używać tych szablonów w infoboksach, dzięki za odpowiedź. BoskiBelmondo (dyskusja) 20:27, 21 sty 2019 (CET)

Dlaczego automat nie przyjął linków z importu?edytuj kod

82.177.40.11 (dyskusja) 10:41, 21 sty 2019 (CET) Przyjął jakiś niewielki ich procent. Widzę, że sygnalizujesz problemy. Takiej podstawowej funkcji nie może wykonać?

 • Już 30 grudnia były z tym problemy.

brudnopisedytuj kod

Ad. [1] - wolałbym nie, bo sam nie wiem co tam jeszcze mam potrzebnego. Ale skoro generuje jakiesproblemy, obiecuję przejrzeć to powiedzmy tak do wiosny ;) uporządkować, powywalać zbędne etc. Pzdr. pawelboch (dyskusja) 15:35, 21 sty 2019 (CET)

 • Pięć lat?? a zleciało jak jeden dzień :) Wiem o czym piszesz, powywalam jak najwięcej formatów, żeby zbliżyć się możliwie do czystego tekstu. pzdr. pawelboch (dyskusja) 15:44, 21 sty 2019 (CET)

Siatkarzeedytuj kod

Cześć. Poprawiłem parę siatkarskich infoboksów, niektórych nie jestem w stanie. Została kwestia nazwisk panieńskich, które możemy przenieść do parametru nazwisko przy urodzeniu i poprawić je w późniejszym okresie. Co o tym myślisz? Mathieu Mars (dyskusja) 08:29, 24 sty 2019 (CET)

Jeśli to możliwe i przystępne, proponowałbym wyłączenie wyświetlania parametru numer, gdy parametr klub jest pusty. Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 12:17, 29 sty 2019 (CET)

Kategoria:Infoboksy – błędne dane – Klub sportowy infobox – dyscyplinaedytuj kod

Re: poprawiono, dodano tylko jeden parametr american fb bogic (dyskusja) 09:08, 25 sty 2019 (CET)

wersje przejrzaneedytuj kod

Wieczorem usiądę i to przemyślę. PMG (dyskusja) 11:15, 28 sty 2019 (CET)

Re: obywatelstwo w infoboksachedytuj kod

Hej! Bardzo miło było poznać Cię wreszcie osobiście :) Nie wiem, czy dla koleżanek i kolegów zajmujących się tematyką sportową to jest ważne. Intuicja podpowiada mi, że tak, bo przecież od tego zależy, w jakiej reprezentacji narodowej może potencjalnie występować dany zawodnik. Ale tutaj nie chciałbym brać udziału w dyskusji na forum, bo to nie moja działka merytoryczna. Z perspektywy Wikidanych jest to jedna z podstawowych informacji i w zasadzie zaleca się umieszczenie jej w każdym elemencie biograficznym. Odgrywa ona ważną rolę np. przy automatycznym lub półautomatycznym generowaniu opisów elementów przez różne narzędzia (to jest np. Reasonator dla siatkarza Łukasza Kadziewicza). W każdym razie - chętnie bym ten parametr przerzucił kiedyś do WD, gdyby było jak :) Pozdrawiam! Powerek38 (dyskusja) 11:50, 28 sty 2019 (CET)

Hej. Może warto dodać obywatelstwo do piłkarz infobox? Mathieu Mars (dyskusja) 11:17, 30 sty 2019 (CET)

Wikipedysta:Zielu20/brudnopis22edytuj kod

Posprzątam.--Zielu20 (dyskusja) 14:13, 28 sty 2019 (CET)

Kategoryzacja gmin i miejscowości w Bułgariiedytuj kod

Kategoria:Wsie w obwodzie Ruse – dlaczego tak? To będziemy kategoryzować wioski i do gmin? Nie wystarczy tak: Kategoria:Wsie w obwodzie RuseKategoria:Wsie w Bułgarii. Drzewianin (dyskusja) 18:33, 28 sty 2019 (CET) Nie lepiej np. tę miejscowość Basarbowo kategoryzować tak, jak było? Drzewianin (dyskusja) 18:39, 28 sty 2019 (CET)

Bo w innych wikiach i artykułach nt miejscowości są szablony rozpisujące miejscowości w gminie. Jedynie co mozna zronić to jeszcze bardziej rozdzielić kategorie na gminy zamiast na obwody, ale po co aż tak? Dlatego w tych artykułach sa szablony nawigacyjne z gminy co jest logiczne, że nie z obwodów oraz kategorie dzielące na obwody. Czyż nie było dobrze? Te trzy artykuły zmieniam do kategorii: Wsie w obwodzie Ruse. Drzewianin (dyskusja) 21:27, 28 sty 2019 (CET) A już zmieniłeś. Drzewianin (dyskusja) 21:28, 28 sty 2019 (CET) No w sumie są takie gminy gdzie znajduje się nawet setka wioseczek (mimo, że 1/4 wyludniałych (niż demograficzny 10 razy większy niż w Polsce, więc wioski, które były zamieszkiwane czasami przez tysiąc mieszkańców obecnie mają kilka ludzi lub w ogóle)), ale wracając do tematu, są takie gminy gdzie jest dużo miejscowości, nie mniej, inne wiki nie dzielą kategorii na gminy, ja wzorem kategorii wiosek z Ukrainy, gdzie wszystkie podzielone są na obwodu, tak też działam; kategorie na obwody. Drzewianin (dyskusja) 17:53, 31 sty 2019 (CET)

Odp:Plik:Link do WD.pngedytuj kod

Odp:Plik:Link do WD.png

Czytałem że usprawnili proces przenoszenia lokalnych plików na Commons i chciałem sprawdzić jak to działa na jakimś mało ważnym ale legalnym pliku. Nie mam nic przeciwko usunięciu jeśli zajdzie taka potrzeba. ~CybularnyNapisz coś ✉ 22:11, 28 sty 2019 (CET)

Odp:Skkochanowska/Kanapka wielowarswowa Dagwoodedytuj kod

Odp:Skkochanowska/Kanapka wielowarswowa Dagwood

Cześć! Nie wyrzucaj. Żal byłoby cudzej pracy. Postaram się posprawdzać i dodać źródła, bo temat ciekawy. Hoax to nie jest [2]. Hortensja (dyskusja) 09:12, 30 sty 2019 (CET)

Czy mógłbyś zmienić nazwę artykułu na "Dagwood sandwich" i dać przekierowanie z "kanapka Dagwood" do "Dagwood sandwich", bez wielowars(t)wowa. Obie nazwy są używane na polskich stronach, ale oryginalna angielska częściej. Dziękuję. Hortensja (dyskusja) 11:34, 30 sty 2019 (CET) Nie wiem, co zrobić z całym rozdziałem "Produkty i restauracje", który został przetłumaczony z en.wp. Linki do materiałów źródłowych nie działają, lub są ze źródeł spoza internetu. Szukanie po kombinacji słów kluczowych nie dało mi rezultatu. Nie wiadomo, czy te restauracje dalej działają i oferują takie kanapki czy nie. Znalazłam materiał z 2008 roku o pozwie za nadużycie nazwy. Obawiam się, że trzeba ten rozdział wywalić. Dla polskiego czytelnika IMO nie jest ważny. Mogę dodać 2-3 zdania z materiałów z Google Books. Wyrzucamy? Hortensja (dyskusja) 12:34, 30 sty 2019 (CET) Skończyłam. Trzeba jeszcze dać literkę "a" do przekierowania, czyli kanapka Dagwooda. Gdybyś mógł to zrobić w wolnej chwili, to proszę. Hortensja (dyskusja) 13:35, 31 sty 2019 (CET)

Wikipedia:Wersje przejrzane/Przyznawanie uprawnień/Wniosekedytuj kod

Eh, akurat dziś mnie wzięło na szukanie potencjalnych redkatorów/autopatroli i się zdziwiłem, czemu się "normalnie" nie da zgłosić ludzi tutaj klikając w baner. Hedger z Castleton (dyskusja) 15:54, 30 sty 2019 (CET)

Dunajekedytuj kod

Witaj

Cofałeś zmiany w tym artykule, patrząc na zestawienie PRNG, spojrzałem na TERYT i Dunajek jest osadą w gm. Gołdap, sądziłem że popełniłeś pomyłkę, już miałem przenosić, ale postanowiłem się upewnić i spojrzałem na rozporządzenie z 2013 roku, a tu Dunajek jest w gm. Kowale Oleckie, wg geoportal też jest w Kowale Oleckie.

Czy Twoja baza danych o miejscowościach coś wykazuje w tej sprawie i jak to lokować?

StoK (dyskusja) 08:39, 31 sty 2019 (CET)

A i jeszcze, odległość między skrajnymi zabudowaniami Dunajek (wieś w gminie Gołdap) a Dunajek (gmina Kowale Oleckie) to około 200 m, a między nimi biegnie zygzakiem granica gmin i powiatów.

StoK (dyskusja) 08:47, 31 sty 2019 (CET)

Przeniosłem do Dunajek (osada w gminie Gołdap), wg TERYT zmiana od 2016 r., rozporządzenie powinno być w 2015 r., zestawienie miejscowości z 2015 umieszcza osadę w gm. Kowale Oleckie. Nie znalazłem w rozporządzeniach informacji o zmianie granicy gminy. StoK (dyskusja) 07:41, 1 lut 2019 (CET)

Tosteredytuj kod

Hej

zrobiłeś tę edycję i mam błędy js w tej linii. Plus nie ładują mi się gadzety w trybie edycji (w Firefoxie) albo sypie błędem "Uncaught SyntaxError: Unexpected token %" w tej linii. Nie chcę cię rewertować, ale ta zmiana niesamowicie utrudnia mi edytowanie na FF. PMG (dyskusja) 10:57, 31 sty 2019 (CET)

Działa już dobrze. Dziękuję za poprawki. PMG (dyskusja) 11:25, 31 sty 2019 (CET)

efekty użycia WP:SK w Ostoja Czarnorzeckaedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (55764541) wykonanej 2019-02-01 10:08:36 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Ostoja Czarnorzecka zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (POWTÓRZENIE?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:SK]]+[[WP:SK/mSK|mSK]]+[[WP:SK/mSI|mSI]]+[[WP:SK/Bn|Bn]]. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 2 lut 2019 (CET)

Politykiedytuj kod

Hej

To co mi przychodzi jezeli chodzi o tę tabelkę z politykami - dodatkowa kolumna "w ilu hasłach ten szablon jest użyty". PMG (dyskusja) 11:37, 4 lut 2019 (CET)

Na liście masz też coś takiego Szablon:Polityka zagraniczna Polski. Ale to mi pokazało jeden argument do dyskusji - porównaj Szablon:Polityka zagraniczna Polski z Szablon:Polityka zagraniczna UE. z tego można pociągnąć kilka argumentów z grupy "co się łatwiej czyta, co ludzie umieją edytować itp". PMG (dyskusja) 14:19, 4 lut 2019 (CET) Na mobile różnica jest taka że szablonów nawigacyjnych całkiem nie widać. A tu widać, ale nic się nie da kliknąć poza Wikiprojektem:Polityka. Jak dla mnie "nic" jest lepsze niż "ogłupmy usera". PMG (dyskusja) 14:55, 4 lut 2019 (CET)

Odp:MediaWiki:Gadget-AjaxQuickDelete.jsedytuj kod

Odp:MediaWiki:Gadget-AjaxQuickDelete.js

Jasne, można wydzielić kod, zresztą jest bardzo prosty (pobranie kody źr. + regexp + pętla while). A wspólna lista (wskazująca gdzie zgłaszać DNU/CW) to dobry pomysł – tak jak była mowa tutaj Dyskusja_MediaWiki:Gadget-AjaxQuickDelete.js#aktualizacja_listy_aktywnych_wikiprojektów_w_gadżecie. Właśnie próbuję jakoś ogarnąć tam podsumowanie. Kaligula (dyskusja) 12:04, 4 lut 2019 (CET)

Czekaj, czekaj, czy dobrze rozumiem. Proponujesz stworzyć nową podstronę podobną do Wikipedia:Wikiprojekt/Spis wikiprojektów, np. Wikipedia:Wikiprojekt/Spis wikiprojektów/preferencje? Tam lista w formacie wiki (#), na której byłyby już nie wikiprojekty (jako ich nazwy, strony główne) tylko strony, na których chcą dostawać zgłoszenia, tak? Tak jak wypisałeś u mnie w dyskusji. I rozumiem, że zakładamy, że DNU i CW będą zgłaszane tak samo. Kolejność zachowałbym alfabetyczną (wg nazwy wikiprojektu). Jednak lista dla wikiprojektów tematycznych a druga dla specjalnych – wtedy można łatwo ładować jedną lub obie w zależności od gadżetu. Kaligula (dyskusja) 12:31, 4 lut 2019 (CET)

Re: zgłoszenia CW/DNUedytuj kod

Tak właśnie myślałem, że staracie się ujednolicić zgłoszenia gadżetami CW/DNU. Może przy okazji zmian dałoby się wprowadzić jakąś "przypominajkę" o informowaniu wikiprojektów przy zgłoszeniu hasła do DNU? (np. coś w rodzaju czerwonej ramki wokół combo boxa, jeśli zgłaszający zapomni wybrać wikiprojektu z listy). Z tego co zauważyłem, to dosyć częsty problem przy zgłoszeniach. Sir Lothar (dyskusja) 16:50, 5 lut 2019 (CET)

MediaWiki:Gadget-AjaxQuickDelete.js edytuj kod

Sławek Borewicz, zgłaszam się. Nie wiem, co się stało, ale z menu zniknęła opcja zgłaszania haseł do poczekalni. W kodzie strony widzę tylko, że w przypadku dwóch wikiprojektów brakło dwukropka (a więc jest tam inna przestrzeń nazw) przy zmianie: page : 'WikiprojektIrlandia', i page : 'WikiprojektGry komputerowe',. Jak mnie zrozumiałeś? → Odbiór 18:04, 5 lut 2019 (CET)

Fundacja Ritter von Schlesingeredytuj kod

Proste zapytanie: I co trzeba zrobić?

Artykuł relewancje posiada - to nie jest chyba kwestiowane.

Zdjęcia itd. dla udokumentowania niemal każdego akapitu posiadamy, lecz nie potrafimy osadzić, dla tego je niedodaliśmy.

Jeżeli idzie o brak sygnatur opisanych spraw sądowych - możemy wyszukać w archiwum.

Jeżeli idzie o formułowania - niestety lepiej nikt z nas niepotrafi - tak i tak na polonie drugiej i trzeciej generacji nie jest najgorzej. Istnieje możliwość pomocy?

--2001:4DD1:E74B:0:69D2:5FA2:4DEB:36F1 (dyskusja) 01:44, 6 lut 2019 (CET)

Proszę zajrzeć na to co napisałem w Wikipedia:Prośby o przejrzenie edycji. Po przeczytaniu proszę spróbować poprawić hasło w brudnopisie. ~malarz pl PISZ 07:46, 6 lut 2019 (CET)

Zmyślona Ligockaedytuj kod

Pan usunuł element z dopiskiem - nie na temat.

Przepraszam bardzo - jeżeli zrobiliśmy na 50 hektarach wioski park krajobrazowy, to nie na temat?

Bez wyszukania mapy geodezyjnej nie jestem wstanie podać dokładna powierchnię Zmmyślonej Ligockiej, będzie około 300-400 ha.

O co tu idzię?

Nawet językowo brak argumentów, bo definycję jla chronionych obszarów jest urzędowa bez językowych zmian.

A Jest nie zbędna dla uzasadnienia, dla czego nie nazwano go prywatnym parkiem naturalnym lecz prywatnym parkiem krajobrazowym.

--2001:4DD1:E74B:0:69D2:5FA2:4DEB:36F1 (dyskusja) 02:09, 6 lut 2019 (CET)

Usunąłem spory fragment opisujący system ochrony przyrody w Polsce, który obejmował prawie połowę hasła o miejscowości. To na prawdę było nie na temat. ~malarz pl PISZ 07:44, 6 lut 2019 (CET)

Kobyla Góra (województwo wielkopolskie)edytuj kod

Pan usunuł również tu element z dopiskiem - nie na temat.

Przepraszam bardzo - jeżeli zrobiliśmy na 50 hektarach na terenie gminy park krajobrazowy, to nie na temat?

Wymieniony zalew się mieszci prawda na terenie gminy, ale faktycznie na terenie wioski Myślniew, to wtedy zalew powinnien zostać z aktukułu Kobyla Góra usunięty? Ma nie 50 hektarów lecz 17?

O co tu idzię?

--2001:4DD1:E74B:0:69D2:5FA2:4DEB:36F1 (dyskusja) 02:17, 6 lut 2019 (CET)

Z treści wynikało, że park jest położony w Zmyślonej Ligockiej, więc nie widzę powodu aby opisywać go też w Kobyla Góra. ~malarz pl PISZ 07:43, 6 lut 2019 (CET)

Co jeśli propozycje w PA są usuwane w DNU?edytuj kod

Mam pytanie odnośnie pewnej nowej sytuacji. Otóż zgłoszone hasło do PopArtu niedługo później zostało zgłoszone również do DNU i zostało usunięte (Fraga (wino)). Czy jest możliwość zarchwizowania takiego zgłoszena np. przy codziennym rotowaniu, np. nocnym czy gdzie tam rotacja ma miejsce? Nie musi to być od razu, ale też te 3 dni (jak z poprawionymi) to raczej za długo. Jakiś inny pomysł? :) Stanko (dyskusja) 15:07, 7 lut 2019 (CET)

Jasne, nie ma sprawy, takie będę wyrzucał ręcznie. Szczerze powiedziawszy to chyba pierwszy taki na przestrzeni ostatniego roku (wcześniej nie pamiętam). Stanko (dyskusja) 15:25, 7 lut 2019 (CET)

Jeszcze jedna sprawa. Teraz nie każde zgłoszenie będzie poprawione, może lepiej usunąć tekst z opisu edycji (po usunięciu zgłoszenia przez bota), to pogrubione: usunięcie informacji o Wikiprojekt:Warsztat PopArt po poprawieniu artykułu, lub wstawić coś innego, np. zwykłe "archiwizacja" lup podobne powinno wystarczyć. Stanko (dyskusja) 11:03, 11 lut 2019 (CET)

Jeszcze raz ja, sorry ;) ale to chyba drobnostka. Mamy teraz usunięcie informacji o Wikiprojekt:Warsztat PopArt po archiwizacji zgłoszenia - chodzi o ten bold, o te "o" (wygląda na jakąś zaszłość), a jak się domyślam powinno być "z". Stanko (dyskusja) 17:28, 14 lut 2019 (CET)

Mędralowa Zachodniaedytuj kod

Zaprzestań wstawiania idiotycznych szablonów szpecących wikipedię. Wstawiając takie szablony masz sie za kierownika, który wyznacza innym co mają robić. Nam tu nie trzeba kierownikow. Twórcze podejście polega na naprawianiu błędów, a nie na zrzucaniu roboty na innych. Selso (dyskusja) 17:57, 9 lut 2019 (CET)

Odp: Navboxy raz jeszczeedytuj kod

Świtała mi taka myśl ale nic konkretnego jeszcze nie zrealizowałem. Oprócz samych tagów <div> myślałem nad użyciem <dl>. Jednak bez działającego brudnopisu i trudno mi się wypowiadać nad możliwą realizacją. Chyba ruszę ten temat z czystej ciekawości. Paweł Ziemian (dyskusja) 20:13, 12 lut 2019 (CET)

Podziękowania z CzWedytuj kod

Cześć!

Parę dni temu wywołałem Cię w sprawie podziękowań: Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz#Stuktura strony z podziękowaniami. Od tego czasu nie odezwałeś się w tej sprawie. Sądząc po nagłówku strony dyskusji, jesteś zajęty i świetnie to rozumiem. Wpisuję się tutaj tylko po to, żeby sprawa nie umarła w zapomnieniu.

Gżdacz (dyskusja) 06:56, 13 lut 2019 (CET)

Odp.Kocham cię, Polsko!edytuj kod

Witaj. Bardzo przepraszam - robiłem poprawki interpunkcji głównie w infoboksie i w niektórych punktach. Nie wiedziałem, że dotknie również linków w źródłach - to przez narzędzie do zmiany treści z jednej na drugą. Pzdr. Pachidensha (dyskusja) 20:43, 13 lut 2019 (CET)

Botedytuj kod

 • Ciachnęło otwarcie smalla, ale nie dodało zamknięcia smalla [3]. PMG (dyskusja) 14:20, 14 lut 2019 (CET)
 • Dziwne tabelki spowodowały że bot nie ogarnął. PMG (dyskusja) 14:22, 14 lut 2019 (CET)
  • OK. nie ma problemu - sprzątanie tych centerów w piłkarzach jest warte trochę ręcznej roboty przy poprawkach. Myślałem że warto by też pozamykać pogrubienia - ale mocno się z tym waham. bo jak poprawiam kursywę, to nie zawsze jest tam gdzie patrzę (szczególnie jak jest lista nazw filmów - zazwyczaj błąd nie jest tam gdzie system pokazuje, tylko kilka(naście) słów wcześniej. PMG (dyskusja) 14:28, 14 lut 2019 (CET)
 • Zamknęło tylko jednego smalla (a powyżej jest dużo innych). PMG (dyskusja) 14:42, 14 lut 2019 (CET)
 • Ok, rozumiem i popieram takie podejście. Jak poprawisz 80 000 błędów, to te ostatnie 5 000 będę mógł poprawić z palca :) PMG (dyskusja) 15:08, 14 lut 2019 (CET)
 • Pseudoinfoboksy - z tymi br wygląda ok. Przejrzałem pierwsze 300 i przychodzą mi do głowy dwie rzeczy: a) jak jest fotka, to po prostu wrzucić ją pod ten wstawiany przez ciebie infoboks? b) w części jest tak że nie ma podanej nazwy dyscypliny - jest tylko w nagłówku infoboksu podana nazwa imprezy. Więc zastanawiam się czy jest technicznie możliwe wyciągnięcie tego i czy jest warte. Przykład "Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2013 – skok w dal mężczyzn". W nagłówku jest tylko "Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2013". Nie mam opinii, nie wiem co jest standardem, tak zwróciło to moją uwagę w tych pierwszych 300 boxach. Pozatym LGTM. PMG (dyskusja) 11:52, 15 lut 2019 (CET)
 • Żużel - akurat jak zerknąłem to po drugim odświezeniu znikło :) Ale jak patrzyłem na hasła to przynajmniej jeden zestaw miał szablon nawigacyjny (któres drużynowe mistrzostwa polski). PMG (dyskusja) 10:03, 18 lut 2019 (CET)
  • Wydaje mi się że można zrobić podejście w stylu Szablon:Żużel MIMP. Kryterium asów = jest opisane w [[Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda] itp. Na spisie masz też wszystko z Szablon:Turniej o Brązowy Kask. Pytanie co jest standardem. Nie wiem jak to jest w innych nagrodach. Natomiast sama konkurencja - no nie byłoby źle jak by było w haśle. PMG (dyskusja) 10:22, 18 lut 2019 (CET)
 • A takie rzeczy złapałes botem - Lechia Gdańsk w sezonie 2012/2013? PMG (dyskusja) 12:54, 18 lut 2019 (CET)
 • Masz może pomysł co zrobić z takimi rzeczami? Dużo tego w muzycznych rzeczach, często w połowie hasła. Normalnie bym sugerował zrobienie tego za pomocą "uwag", ale widać że ludzie tego nie używają. PMG (dyskusja) 13:55, 18 lut 2019 (CET)

Motor Lublin (piłka nożna) w sezonie....edytuj kod

Cześć. Przejrzałem edycje Twojego bota w w/w artykułach, niestety są błędy. Gdzieniegdzie powstawiał znacznik </small> nie tam gdzie trzeba, np. |<small>Koczon {{gol|21</small>|84}}, Płotka {{gol|79}} . Czy mógłbys to poprawić? Dzięki. Cynko (dyskusja) 09:04, 15 lut 2019 (CET)

Właściwie to nie ma tego dużo, poprawię to sam. Cynko (dyskusja) 09:10, 15 lut 2019 (CET) Dzięki za poprawki :-) Te brakujące dodam ręcznie. Pozdrawiam. Cynko (dyskusja) 17:44, 15 lut 2019 (CET)

Badminton na Letniej Uniwersjadzie 2007 – gra pojedyncza mężczyznedytuj kod

Widać że jak ktoś bardzo, bardzo chce to sobie poradzi bez infoboksów :)

Mam trochę problemów w życiu pozawikipediowym. Może się zdarzyć że przez kilka dni będę edytował (bo się tak relaksuję) ale będę wolno odpowiadał itp. PMG (dyskusja) 23:01, 16 lut 2019 (CET)

Lucas Lechowskiedytuj kod

Opracowałam i uźródłowiłam biogram (dodałam przypisy wg. wskazań administratorów) kompozytora muzyki filmowej i choć nie kwestionowano encyklopedyczności (kilkadziesiąt filmów, muzyka do oskarowej produkcji studenckiej) - hasło zostało usunięte. Dlaczego? Strucla (dyskusja) 23:05, 16 lut 2019 (CET)

Macedonia a Macedonia Północnaedytuj kod

Cześć. Po przeniesieniu przez Ciebie {{Szablon:Państwo dane Macedonia}} pod {{Szablon:Państwo dane Macedonia Północna}} zrobił się lekki bałagan w artykułach typu: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012, Olimpiada szachowa 1996, Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2006 i wielu, wielu innych. Problem polega na tym, że państwa o tej nazwie nie było, więc we wszystkich tych rozgrywkach nie brali udziału reprezentanci Macedonii Północnej a Macedonii. Jest to błąd rzeczowy, pomimo tego, że to ciągle jedno i to samo państwo. Powinna pozostać Macedonia z przekierowaniem do Macedonia Północna. Torrosbak (dyskusja) 18:53, 17 lut 2019 (CET)

Pytanieedytuj kod

ad. Twojej pacynki w tej edycji: [4] nie dość, że pod technicznym opisem zmian znajdziemy istotne zmiany merytoryczne, to jeszcze same zmiany są dziwne: skąd wiesz że przestał być członkiem wielu org. naukowych? I skąd wziąłeś te kontrowersyjne zachowania oraz prywatne powody? Prywatnie nawet się zgadzam z tym co w zdaniu poprzednim, ale tak bez źródeł? Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 00:22, 18 lut 2019 (CET)

Przepraszam za pomyłkę. Widziałem w przeglądzie OZ wszystkie zmiany pod Twoim nickiem, tak mi pokazało, stąd mój w/w post. Te wpisy łącznie z Twoim słusznym teraz cofnąłem, a potem Twój przywróciłem (zapewne dziwna procedura, ale nie znam innej). Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 18:31, 18 lut 2019 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Malarz pl" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy