Dyskusja wikipedysty:Maattik


Dyskusja wikipedysty:Maattik w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Maattik Dyskusja Edycje Brudnopis


  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Spis treści

Odp:Bistrica (obwód Błagoewgrad)edytuj kod

Odp:Bistrica (obwód Błagoewgrad)

Oj tak, dzięki za uwagę;) Drzewianin (dyskusja) 12:07, 8 lut 2019 (CET)

Tygodnie Tematyczneedytuj kod

Witam, a kiedy podsumowanie poprzedniego TT z literą "O"? Pozdrawiam. Four.mg (dyskusja) 01:03, 16 lut 2019 (CET)

Wikipedia:Przyznawanie uprawnień/Maattikedytuj kod

Przełożyłbyś wajchę i dodał kilka słów od siebie? Instrukcję co i jak i gdzie - znajdziesz w kodzie strony. Wojciech Pędzich Dyskusja 19:26, 19 lut 2019 (CET)

Cóż, szkoda - to zdanie było tak lekko zaczepno-mrugające, nikt przecież nikogo nie zmusza co wikipediowania, z czego doskonale sobie zdajemy sprawę. Gdybyś chciał zmienić zdanie - masz mój głos za. Wojciech Pędzich Dyskusja 20:48, 19 lut 2019 (CET)

Tydzień z literą Oedytuj kod

Podliczyłem toto i spunktowałem. Tylko teraz jak zrobić z gwiazdkami: czy „3 uczestnikom najbardziej aktywnym w tworzeniu nowych artykułów i znaczącym poprawianiu starych” to według ilości punktów, a „3 uczestnikom najbardziej aktywnym w tworzeniu artykułów powyżej 5 kb” według ilości artykułów pow. 5 Kb? Zala (dyskusja) 20:40, 21 lut 2019 (CET)

Tydzień Artykułu Brytyjskiego II‎edytuj kod

Witam, Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Tydzień Artykułu Brytyjskiego II‎ się skończył. Proszę o aktualizację. Chętnie bym to zrobił, ale nie chcę tutaj Ci wchodzić w paradę ;) i też nie do końca wiem jak to wszystko przeprowadzić, żeby miało ręce i nogi ;) Pozdrawiam. Four.mg (dyskusja) 08:02, 27 lut 2019 (CET)


  • Dzięki za wskazówki, a jak wygląda sprawa ze stroną główną, gdzie jest informacja: Dołącz do akcji i.t.d? Widziałem, że nic nie edytowałeś w tej kwestii, a informacja ze strony głównej zniknęła. Four.mg (dyskusja) 09:36, 27 lut 2019 (CET)

Zgłoszenie art. "Niezależni uczestnicy olimpijscy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1992"edytuj kod

Cześć. Czy odniesiesz się do uwag zgłoszonych w dyskusji: Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Niezależni uczestnicy olimpijscy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1992/2? Kończy się czas dyskusji... Jacek555 19:31, 1 mar 2019 (CET)

OK. Jacek555 19:37, 1 mar 2019 (CET)

Usunięcie edycjiedytuj kod

Hej, Przed chwilą usunąłeś mój wpis na Tydzień Artykułu Urugwajskiego. Podczas dodawania swojego artykułu do listy, jak widzę, usunąłem twoje kategorie. Możesz mi powiedzieć, jak ja mogłem to zrobić? Chcę na przyszłość unikać takich wpadek.

Pozdrawiam, proszę o odpowiedź i serdecznie przepraszam :D Luki4812 (dyskusja) 18:59, 4 mar 2019 (CET)

Czy wiesz – Latarnia morska w Colonia del Sacramentoedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 04:11, 11 mar 2019 (CET)

Podziękowanie - Bohumil Goliánedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:02, 11 mar 2019 (CET)

Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Tydzień Artykułu Hiszpańskiego IIIedytuj kod

Witaj. Nie wiem czy zauważyłeś, ale propozycje artykułów do utworzenia i poprawienia zostały już znacznie rozszerzone [1]. Piszę o tym, bo utworzyłeś nowe podsekcje i dodałeś nowe propozycje artykułów, które są już na liście. Subtropical-man (dyskusja) 21:19, 12 mar 2019 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Hiszpańskiego IIIedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Hiszpańskiego III. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 08:15, 23 mar 2019 (CET)

Podziękowanie - Latarnia morska w Colonia del Sacramentoedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:40, 27 mar 2019 (CET)

Strona główna Tygodni tematycznychedytuj kod

Cześć, na stronie głównej Tygodni tematycznych w szablonie bodajże "głosowanie": Weź udział w wyborze tygodni tematycznych na... mamy miesiąc lipiec, a głosujemy na wrzesień. Pozdrowienia. Four.mg (dyskusja) 21:48, 9 kwi 2019 (CEST)

Podziękowanie - Rosalíaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:31, 21 kwi 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Maattik" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy