Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton


Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

jakich tematów w wikipedii jeszcze nie ma?

Spis treści

Ad:Wikipedia:Kawiarenka/Ogólneedytuj kod

Ad:Wikipedia:Kawiarenka/Ogólne

Hej. Przyznam, że lepiej mi się poprawia, niż "wrzuca" ;) A co do Twojego opisu zmian to: ekhm, no one są, tylko trzeba mieć kapkę czasu i je wyszukać ;) Zwykle, gdy wpadam na takie hasło, staram się poprawić "od ręki", co oczywiście nie wyklucza, innego zadziałania. W poprawianie oczywiście się włączę. Dzięki za pingnięcie. Pzdr :) Ented (dyskusja) 16:26, 22 sty 2019 (CET)

Wikipedia:Wersje przejrzane/Przyznawanie uprawnień/Wniosekedytuj kod

no cóż. Za szybkie palce. Dzięki za czujność. ~malarz pl PISZ 16:02, 30 sty 2019 (CET)

Odp:Ad:Wikipedysta:The Polish/Aktywni wikipedyści bez żadnych uprawnieńedytuj kod

Odp:Ad:Wikipedysta:The Polish/Aktywni wikipedyści bez żadnych uprawnień

Gotowe. --The Polish (query) 09:23, 31 sty 2019 (CET)

odp. Odp:Wariactwo na całegoedytuj kod

To dobry pomysł, jednak od razu deklaruję, że nie wezmę udziału w takim tygodniu, ponieważ rzadko korzystam ze źródeł książkowych. Trzeba by też zastanowić się nad nazwą, bywały takie tygodnie jak np. Tydzień Otwartych i wolnych zasobów - pomimo tego że poracie dla organizacji było, (IMO) przeciętnego użytkownika nazwa nie zachęciła i rezultacie wynik był mizerny. --Maattik (dyskusja) 12:59, 2 lut 2019 (CET)

Wikipedia w mediachedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 4 lut 2019 (CET)

Dziękuję! Tak, teraz wygląda to zdecydowanie lepiej. Pozdrawiam, Agnieszka M

Pytanie sondażowe - oznaczanieedytuj kod

Hej! Odpowiem jednak tutaj ;) Bo odpowiedź jest niestety negatywna i w BARze nie miałaby (moim zdaniem) sensu. Nawał obowiązków powoduje, że już teraz niektóre maile czekają baardzo długo na odpowiedź – niestety nie mogę sobie dokładać zadań, raczej wręcz przeciwnie :) Pzdr! Nedops (dyskusja) 11:32, 4 lut 2019 (CET)

Oznaczanieedytuj kod

Cześć. Nie śledzę dyskusji i pozwolę sobie odpowiedzieć tutaj. Mamy stronę Wikipedysta:MalarzBOT/zdezaktualizowane strony/autorzy, gdzie bot Malarza raz na dobę odświeża listę userów z największą liczbą nieprzejrzanych edycji/artykułów. Część to oczywiście boty czy doświadczeni userzy z różnych przyczyn nieoznaczający dokonanych edycji. Ale sporo jest osób bez upr. redaktora/autoprzeglądającego. Z tej listy można i należałoby wyszukiwać użytkowników, którym można przyznać którąś z form uprawnień, jeśli ich edycje nie budzą wątpliwości. Pzdr. Elfhelm (dyskusja) 17:16, 4 lut 2019 (CET)

Oznaczanie (odp.)edytuj kod

Dzięki za propozycję. Sam pomysł jest ciekawy. Niestety nie mogę przyłączyć się do tego projektu z powodu różnych innych obowiązków. Może kiedy indziej. Pozdrowienia --Czyz1 (dyskusja) 20:06, 4 lut 2019 (CET)

Odp:Prośba o usunięcie brudnopisuedytuj kod

Odp:Prośba o usunięcie brudnopisu

Zrobione. Mathieu Mars (dyskusja) 14:30, 11 lut 2019 (CET)

Encyklopedyściedytuj kod

Dzięki. W najbliższym tygodniu zacznę to rozpisywać. Co do brudnopisu: możesz tworzyć nieskończoną liczbę brudnopisów w twojej przestrzeni nazw. Wystarczy, że wejdziesz na brudnopis, a potem w adresie strony zmienisz wyraz "brudnopis" na dowolną inną nazwę (np. brudnopis2). Wtedy tworzysz inną stronę swojego brudnopisu (dostępną jedynie przez link lub adres strony). Tomasz Raburski (dyskusja) 15:25, 11 lut 2019 (CET)

Ad:Wikiprojekt:Warsztat PopArtedytuj kod

Z tego co widzę, to cała Kategoria:Państwa uczestniczące w Igrzyskach Europejskich 2015, z wyjątkiem Polski, ma ten sam problem. Zdaje się też, że, jeśli chodzi o zapis, to błędy są nie tylko w transkrypcji z cyrylicy, ale i w większości pozostałych nazwisk, w tym u Albańczyków: zignorowano wszystkie znaki diakrytyczne. Barcival (dyskusja) 13:27, 16 lut 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy