Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton


Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

jakich tematów w wikipedii jeszcze nie ma?

Spis treści

Oznaczanie (odp.)edytuj kod

Dzięki za propozycję. Sam pomysł jest ciekawy. Niestety nie mogę przyłączyć się do tego projektu z powodu różnych innych obowiązków. Może kiedy indziej. Pozdrowienia --Czyz1 (dyskusja) 20:06, 4 lut 2019 (CET)

Odp:Prośba o usunięcie brudnopisuedytuj kod

Odp:Prośba o usunięcie brudnopisu

Zrobione. Mathieu Mars (dyskusja) 14:30, 11 lut 2019 (CET)

Encyklopedyściedytuj kod

Dzięki. W najbliższym tygodniu zacznę to rozpisywać. Co do brudnopisu: możesz tworzyć nieskończoną liczbę brudnopisów w twojej przestrzeni nazw. Wystarczy, że wejdziesz na brudnopis, a potem w adresie strony zmienisz wyraz "brudnopis" na dowolną inną nazwę (np. brudnopis2). Wtedy tworzysz inną stronę swojego brudnopisu (dostępną jedynie przez link lub adres strony). Tomasz Raburski (dyskusja) 15:25, 11 lut 2019 (CET)

Ad:Wikiprojekt:Warsztat PopArtedytuj kod

Z tego co widzę, to cała Kategoria:Państwa uczestniczące w Igrzyskach Europejskich 2015, z wyjątkiem Polski, ma ten sam problem. Zdaje się też, że, jeśli chodzi o zapis, to błędy są nie tylko w transkrypcji z cyrylicy, ale i w większości pozostałych nazwisk, w tym u Albańczyków: zignorowano wszystkie znaki diakrytyczne. Barcival (dyskusja) 13:27, 16 lut 2019 (CET)

Dodałem do wszystkich problematycznych tabel lokalny suwak, który pojawia się zamiast globalnego, gdy tabela nie mieści się na szerokość. Teraz pozostało jeszcze głównie wyszukać poprawny zapis wszystkich nazwisk, które pojawiają się w tych artykułach. Barcival (dyskusja) 21:00, 25 lut 2019 (CET) Ja tego triku nie wymyśliłem, ściągnąłem od Szoltysa :) Barcival (dyskusja) 22:14, 26 lut 2019 (CET)

Wikiprojekt:Oznaczanie stronedytuj kod

Witaj, dzięki za Twoją wiadomość, szczerze mówiąc akurat w życiu by mi przez myśl nie przyszło, żeby Ciebie do tej kategorii kwalifikować :) Moja uwaga dotyczyła kanapowych dyskutantów, wręcz etatowych tu krzykaczy, w każdym możliwym temacie. Nie będę ferował tu nicków, ale nawet w kwestii zamknięcia PoPE się nie wypowiadałem, skoro wszyscy lepiej wiedzieli od nas paru, którzy tam starali się to ogarnąć, a dyskutantów było od groma. nie lubię bić piany jak pewnie nawet za często powtarzam, ale przy okazji.. nie pogniewasz się, że Twoją kandydaturę do KA zgłoszę? Pozdrawiam. Thraen (dyskusja) 12:47, 5 mar 2019 (CET)

Odp:Ad:Kategoria:Hollywoodedytuj kod

Odp:Ad:Kategoria:Hollywood

Cześć. Słusznie :-) Naprawione. Udzieliła mi się angelologia… No, ale w końcu to dzielnica Miasta Aniołów :-)) No cóż, zdarza się. W każdym razie: dzięki ;-) Pozdrawiam --Pit rock (dyskusja) 16:48, 29 mar 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy