Dyskusja wikipedysty:Eluveitie


Dyskusja wikipedystki:Beata May w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Eluveitie) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Archiwum: 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | Bieżąca

Rename requestedytuj kod

Please kindly rename this account to Beata May, as per my request. Thank you --Eluveitie (talk) 12:18, 30 mar 2015 (CEST)

Kategoria:Środkowoamerykańskie linie lotniczeedytuj kod

— Matvilho (dyskusja) 11:53, 5 mar 2016 (CET)

Katastrofa lotu LaMia Airlines 2933edytuj kod

Beato czy mogłaś być trochę rozbudować ten artykuł dodając więcej faktów? Robertkarpiakpl (dyskusja) 19:21, 29 lis 2016 (CET)

Beato ja dodałem listę piłkarzy, którzy zginęli w katastrofie i dziennikarzy Robertkarpiakpl (dyskusja) 08:51, 30 lis 2016 (CET) :-)

Robertkarpiakpl, dziękuję, wrócę do artykułu jeszcze dziś. Miałam kilkuletnią przerwę w pisaniu, więc proszę o cierpliwość. Bardzo dużo tu zmian zaszło od tamtej pory! Pozdrawiam --Beata May (talk) 08:55, 30 lis 2016 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:07, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:12, 10 cze 2017 (CEST) 
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Eluveitie" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy